Yhteystiedot

Yhdistyksen yhteystiedot ja tilit

Yhdistyksen osoite
Leena Lindholm / Sompiontie 10, 01800 Klaukkala / sihteeri@airedalenterrieri.fi

Jäsensihteeri / jäsenpostitiedot
Riitta Levänen / Säveltie 3 H 96, 00720 Helsinki / (09) 385 8813 (iltaisin) / jasensihteeri@airedalenterrieri.fi

Rahastonhoitaja
Sari Lintula / Kullervonpolku 24 A 19, 04200 Kerava / 0400 745 815 / sari.h.lintu@gmail.com

Yhdistyksen pankkitilit
 FI25 1350 5000 0730 18 , (jäsenmaksut,luonnetestit, näyttelyt, kokeet, leirit)
 FI28 1829 3000 0163 87, (myyntiartikkelit)

Hallitus

Varsinaiset jäsenet

Puheenjohtaja
Jukka Kemppainen / 0500 876 178 /puheenjohtaja@airedalenterrieri.fi

Varapuheenjohtaja
Paula Hiltunen / paulahiltunen1@gmail.com

Sihteeri
Leena Lindholm / sihteeri@airedalenterrieri.fi

Pirkko Eloranta /pirkko@airedalenterrieri.fi

Pirjo Hjelm /hjelm.pirjo@gmail.com

Jonna Rosenblad /jonna@airedalenterrieri.fi

Hannele Vihervaara / hannele@airedalenterrieri.fi

Varajäsenet

Sari Hämäläinen / sari.krist123@hotmail.com

Tarja Kallio / tarja@airedalenterrieri.fi

Katja Vottonen / katja@airedalenterrieri.fi

Muut toimihenkilöt

Karvakuono - lehden toimikunta
Anu Manninen / lehtitoimikunta@airedalenterrieri.fi
Sippolantie 880
46710 Sippola

Jukka Kemppainen / puheenjohtaja@airedalenterrieri.fi

Myyntiartikkelit
Katja Vottonen / myyntiartikkelit@airedalenterrieri.fi

Kotisivut

www.airedalenterrieri.fi

Kotisivujen päivitys

saty.netti@gmail.com 

Pentuneuvonta

Kaisa Railo / 0500 707 300  

Virpi Suikkanen / 040 505 3118 /virpi@airedalenterrieri.fi

Jalostustoimikunta

saty.jalostustoimikunta@gmail.com

Kaisa Railo 

Kaisa Salo  

Virpi Suikkanen 

Alaosastot ja yhteyshenkilöt

Etelä-Karjala
Virpi Suikkanen / 040 505 3118 / glegdale@gmail.com

Jyväskylä
Emmi Savolainen / 040 524 8460 / savolainen.emmi@gmail.com

Kuopio
Tuula Parkkonen-Suhonen / tuula.parkkonen-suhonen@luukku.com 

Lahti
Heli Kolu / 044 042 3756 / heli.j.kolu@gmail.com

Oulu
Heini Kelloniemi / heini.kelloniemi@oulu.fi

Satakunta
Tiina Ilola / 044 597 4128 / tierilola@gmail.com

Tampere
Kaisa Salo / 040 500 8900 / kaisa.salo@icloud.com

Turku
Heidi Kostamo / 050 490 8789 /heidi.kostamo@gmail.fi

JÄSENMAKSUT

Liittymismaksu 0€

Vuosijäsen 28€

Perhejäsen 5€

Ainaisjäsen 280€